The Power of Coloring by Dian - 11 mei 2026
The Power of Coloring by Dian
Tijdens deze hands-on training vertelt Dian je alles over het exclusieve kleurmerk 6.Zero. Daarna lekker creatief bezig op eigen model kleuren, blonderen en of tonen, zodat jij je creative color skills naar een hogere level kan tillen.
6.Zero staat voor no-nonsens en betaalbaar zonder concessies te doen aan de kwaliteit. 100% grijsdekkend, glans en een lange houdbaarheid met respect voor het haar.
Boek nu snel deze leuke en creatieve training en ervaar ook de mooiste kleurresultaten.
De training is maandag 11 mei van 10:00 tot 16:00 uur bij Hairgoalz en is inclusief lunch. Na afloop van de training ontvang je 6 tubes 6.Zero Kromside en een fles 6.Zero waterstof geheel gratis!
Modellen dienen om 12:30 aanwezig te zijn.
Zelf meenemen: kapmantel, werkmaterialen, föhn etc.
Aanvullende voorwaarde cursusaanbod: Annuleren van de cursus is mogelijk tot 2 weken vóór aanvang van de cursus. Voor annuleringen, ongeacht de reden, die later plaatsvinden kunnen wij in verband met de door ons gemaakte kosten helaas geen restitutie verlenen.